Katalog
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Figurkomposisjon

Olje på lerret
52,5x47,5
Påtegnet med dedikasjon og signert nede t.v.: Til Erling - Weidemann

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000 USD 6 300 EUR 5 600

Gi forhåndsbud