Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Figurkomposisjon

Olje på lerret
52,5x47,5
Påtegnet med dedikasjon og signert nede t.v.: Til Erling - Weidemann

Vurdering
NOK 50 000USD 6 300EUR 5 600

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00