Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Krohg, Christian(1852-1925)
Kvinne med sigarett

Olje på lerret
69x53
Signert nede t.h.: C. K.

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 45 000