Katalog
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Krohg, Christian (1852-1925)
Kvinne med sigarett

Olje på lerret
69x53
Signert nede t.h.: C. K.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 5 000–7 500 EUR 4 400–6 700

Gi forhåndsbud