Krohg, Christian(1852-1925)
Kvinne med sigarett
Olje på lerret
69x53
Signert nede t.h.: C. K.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
69x53
Signert nede t.h.: C. K.
Vurdering