Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Galien-Laloue, Eugene(1854-1941)
Place de la Concorde, Paris

Akvarell på papir, lysmål
18x30,5
Signert nede t.v.: E Galien-Laloue.

Påtegnet på baksiden av rammen: "L'Obelisque Place de la Concorde".

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30