Skredsvig, Christian(1854-1924)
Jørgen Moe på fisketur I 1896
Olje på lerret
50x63
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Skredsvig. Eggedal. 96.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skredsvigs billede forestiller Jørgen Moe's sønn professor Ingebright Moltke Moe".
FSS375.
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 500–18 800EUR 11 100–16 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 90 000