Katalog
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Tveter, Kåre (1922-2012)
Septemberlys på Heiamyrene

Olje på lerret
85x150
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Signert på verso: Kåre Tveter
Datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "8/11 -1990".

UTSTILT:

Bryggens Museum, Bergen mai-juni 1991.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 8 800–11 300 EUR 7 800–10 000

Gi forhåndsbud