Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Septemberlys på Heiamyrene

Olje på lerret
85x150
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Signert på verso: Kåre Tveter
Datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "8/11 -1990".

Bryggens Museum, Bergen mai-juni 1991.

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 800–11 300EUR 7 800–10 000

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00