Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Riis, Bendik (1911-1988)
Dronningen 1958

Blandingsteknikk på papir, lysmål
61x48
Signert nede på midten: Kunstmaleren Bendik Riis Datert nede t.v.: Tegnet 1958

Påtegnet nede t.h.: "Motto: Au. $. Quin" (?)

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 800–5 000 EUR 3 300–4 400

Tilslag NOK 36 000