Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Jæger, Irma Salo (1928-)
Tilblivelse, tilsynekomst 2002

Olje og tempera på lerret
162x200
Signert og datert nede t.h.: Irma Salo Jæger -02

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00