Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Jæger, Irma Salo (1928-)
Tilblivelse, tilsynekomst 2002

Olje og tempera på lerret
162x200
Signert og datert nede t.h.: Irma Salo Jæger -02

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 12 500–18 800 EUR 11 100–16 700

Tilslag NOK 100 000