Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Blom, Kenneth(1967-)
Figurkomposisjon 2006

Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: K. Blom 06

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 500–10 000EUR 6 700–8 900

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000