Blom, Kenneth(1967-)
Figurkomposisjon 2006
Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: K. Blom 06
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 500–10 000EUR 6 700–8 900
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
100x120
Vurdering