Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Blom, Kenneth (1967-)
Figurkomposisjon 2006

Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: K. Blom 06

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 500–10 000 EUR 6 700–8 900

Tilslag NOK 60 000