Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Lund, Unni(1914-2007)
Fra atelieret

Olje på lerret
85x105
Signert nede t.h.: Unni Lund

Signert på baksiden, på blindrammen: Unni Lund

Statens Kunstutstilling: "De grå pantere".

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00