Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Galien-Laloue, Eugene (1854-1941)
Triumfbuen, Paris

Akvarell på papir, lysmål
18x30,5
Signert nede t.v.: E Galien-Laloue.

Påtegnet på baksiden av innrammingen: "L'Arc de Triomphe de l'Etoile".

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 5 000–7 500 EUR 4 400–6 700