Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Borchgrevink, Ridley (1898-1981)
Hode av en sjiraff 1933

Olje på lerret
37,5x46
Signert og datert oppe t.v.: Ridley Borchgrevink. - 33.

Signert og datert på baksiden av rammen: Ridley Borchgrevink 1933.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 300–1 900 EUR 1 100–1 700

Tilslag NOK 22 000