Borchgrevink, Ridley(1898-1981)
Hode av en sjiraff 1933
Olje på lerret
37,5x46
Signert og datert oppe t.v.: Ridley Borchgrevink. - 33.
Signert og datert på baksiden av rammen: Ridley Borchgrevink 1933.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 300–1 900EUR 1 100–1 700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000