Komposisjon 1965
Akvarell på papir
34x24,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 65
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Akvarell på papir
34x24,5
Vurdering