Manessier, Alfred(1911-1993)
Litografi
Arket: 50x65 Motivet: 43,5x59
Signert nede t.h.: Manessier
Nummerert nede t.v.: 76/95
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–800EUR 400–700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Litografi
Arket: 50x65 Motivet: 43,5x59
Signert nede t.h.: Manessier
Nummerert nede t.v.: 76/95
Vurdering