Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1981

Tempera på papir
Lysmål: 32x40
Signert og datert nede t.h.: Weidemann - 81. Påtegnet med dedikasjon, signert og datert nede t.h.: Til Erling fra Jakob 20/10 -81

Påtegnet på baksiden av innrammingen: Erling Eliassen
Lite brev fra Weidemann medfølger.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000 USD 1 300 EUR 1 100

Tilslag NOK 16 000