Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Komposisjon 1981

Tempera på papir
Lysmål: 32x40
Signert og datert nede t.h.: Weidemann - 81. Påtegnet med dedikasjon, signert og datert nede t.h.: Til Erling fra Jakob 20/10 -81

Påtegnet på baksiden av innrammingen: Erling Eliassen
Lite brev fra Weidemann medfølger.

Vurdering
NOK 10 000USD 1 300EUR 1 100

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000