Komposisjon 1958
Olje på papir
21,5x26
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 58.
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Erling fra Jakob
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 900–2 500EUR 1 700–2 200
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000