Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1958

Olje på papir
21,5x26
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 58.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Erling fra Jakob

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 900–2 500 EUR 1 700–2 200

Gi forhåndsbud