Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Høne

Litografi
37x49
Signert nede t.h.: Ludvig Eikaas

Nummerert nede t.v.: 1/10.

Vurdering
NOK 3 000USD 400EUR 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000