Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Høne
Litografi
37x49
Signert nede t.h.: Ludvig Eikaas
Nummerert nede t.v.: 1/10.
Vurdering
NOK 3 000USD 400EUR 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi
37x49
Nummerert nede t.v.: 1/10.
Vurdering
NOK 3 000USD 400EUR 300