Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Bodom, Erik (1829-1879)
Havneparti 1869

Olje på lerret
37x52
Signert og datert nede t.v.: E Bodom 69
Signert i seilet: EB

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000