Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Skarp seiling med oselver

Olje på lerret
170x300
Signert nede t.v.: Hans - Dahl.

Vurdering
NOK 250 000–300 000

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 300 000