Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Wold, Roar (1926-2001)
To fugler i flukt

Litografi
Arket: 59x44 Motivet: 55x40,5
Signert nede t.h.: Roar Wold

Nummerert nede t.v.: 4/30

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000 USD 400 EUR 300