Wold, Roar(1926-2001)
To fugler i flukt
Litografi
Arket: 59x44 Motivet: 55x40,5
Signert nede t.h.: Roar Wold
Nummerert nede t.v.: 4/30
Vurdering
NOK 3 000USD 400EUR 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Litografi
Arket: 59x44 Motivet: 55x40,5
Signert nede t.h.: Roar Wold
Nummerert nede t.v.: 4/30
Vurdering
NOK 3 000USD 400EUR 300