Katalog
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Kielland, Kitty (1843-1914)
Fjordlandskap 1901

Olje på plate
26,5x44,5
Signert og datert nede t.v.: Kitty L Kielland. 1901.

Angivelig fra Kristianiafjorden ved Sandvika.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 35 000–40 000 USD 3 800–4 300 EUR 3 400–3 900

Gi forhåndsbud