Kielland, Kitty(1843-1914)
Fjordlandskap 1901
Olje på plate
26,5x44,5
Signert og datert nede t.v.: Kitty L Kielland. 1901.
Angivelig fra Kristianiafjorden ved Sandvika.
Vurdering
NOK 35 000–40 000USD 3 800–4 300EUR 3 400–3 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 100 000