Gatearbeidere
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 494x653 mm Motivet: 440x600 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1920
Woll 648.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 64 000