Siste innleveringsdag 25. oktober.
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:30

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 04. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Opdahl, Ørnulf (1944-)
Vestland

Olje på lerret
40x40
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Vestland" Ørnulf Opdahl 2012

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:30