Dahl, Hans(1849-1937)
Fjordlandskap med robåt, innhøsting
Olje på plate
30x40
Signert nede t.v.: Hans Dahl.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 200–3 200EUR 1 900–2 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 18 000
Olje på plate
30x40
Signert nede t.v.: Hans Dahl.
Vurdering