Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Riis, Bendik (1911-1988)
Julemat til alle småfuglene 1959

Olje på plate
50x60
Signert midt på oppe: malet. av. Kunstmaleren Bendik Riis

Påtegnet oppe t.v.: motto: - "Julemat" - "til- alle- småfuglene" Datert oppe t.h.: Dec. 1959

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 200–5 400 EUR 2 900–4 900

Gi forhåndsbud