Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ekeland, Arne (1908-1994)
Fra Fabrikk

Olje på plate
66x52
Signert oppe t.v.: A.E

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1940, kat.nr. 64, med tittel: "Fra fabrikk". Oppført i katalogen under året 1938.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 16 200–21 600 EUR 14 600–19 500

Gi forhåndsbud