Nettauksjonen avsluttes tirsdag 10. desember kl. 20:00
Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kleiva, Per (1933-2017)
Vi har bare én jord 1979

Serigrafi
Lysmål: 48x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -79

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi. prövetrykk. e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.

Kommer for salg tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00