Kleiva, Per(1933-2017)
Vi har bare én jord 1979
Serigrafi
Lysmål: 48x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -79
Påtegnet nede t.v.: Serigrafi. prövetrykk. e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00