Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kleiva, Per (1933-2017)
Your silver smile is cracking on the screen now 1976

Serigrafi
Lysmål: 42,5x42
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -76

Nummerert nede t.v.: 87/172.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 4 300