Kleiva, Per(1933-2017)
Norwegian Wood 1979
Serigrafi
Lysmål: 63x45,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -79
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 40/200 serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000