Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kleiva, Per (1933-2017)
Norwegian Wood 1979

Serigrafi
Lysmål: 63x45,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -79

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 40/200 serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 3 000