Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Lind, Victor (1940-)
La tusen blomster blomstre 1973

Serigrafi, lysmål
61x71
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind - 73

Nummerert nede t.v.: 3/7

Fra GRAS-perioden.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 8 000