Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Lind, Victor(1940-)
La tusen blomster blomstre 1973

Serigrafi, lysmål
61x71
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind - 73

Nummerert nede t.v.: 3/7

Fra GRAS-perioden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000