Lind, Victor(1940-)
La tusen blomster blomstre 1973
Serigrafi, lysmål
61x71
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind - 73
Nummerert nede t.v.: 3/7
Fra GRAS-perioden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000