Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kleiva, Per (1933-2017)
Stillheita etterpå 2015

Serigrafi
Arket: 62,5x56,5 Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -15

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 25/131 serigrafi. Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 5 000