Kleiva, Per(1933-2017)
Stillheita etterpå 2015
Serigrafi
Arket: 62,5x56,5 Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -15
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 25/131 serigrafi. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000