Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Dahl, Hans (1849-1937)
Strikkende jente ved fjellvann

Olje på lerret
67x99
Signert nede t.v.: Hans - Dahl.

Påtegnet på baksiden: Hans Dahl Balestrand Sogn

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 100 000 med forbehold