Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Komposisjon 1993

Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 93.

Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 21 600–32 400EUR 19 500–29 200

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Tilslag NOK 185 000