Komposisjon 1993
Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 93.
Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 21 600–32 400EUR 19 500–29 200
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 185 000
Olje på lerret
120x140
Vurdering