Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1993

Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 93.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 200 000–300 000 USD 21 600–32 400 EUR 19 500–29 200

Gi forhåndsbud