Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1966

Olje på lerret
130x110
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 200 000–300 000 USD 21 600–32 400 EUR 19 500–29 200

Gi forhåndsbud

Jakob Weidemann har selv uttalt:

"Kunst er perspektiv på et indre plan.

Sprunget ut av et menneskes behov for erkjennelse."