Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Jæger, Irma Salo(1928-)
Fuge i blått 1990

Olje og tempera på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Irma Salo Jæger -90

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Irma Salo Jæger "Fuga i blått" 1990".

Henie Onstad Kunstsenter Høvikodden, 04.04.-20.04.1992.

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 8 600–10 800EUR 7 800–9 700

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Tilslag NOK 140 000