Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Jæger, Irma Salo (1928-)
Fuge i blått 1990

Olje og tempera på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Irma Salo Jæger -90

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Irma Salo Jæger "Fuga i blått" 1990".

UTSTILT:

Henie Onstad Kunstsenter Høvikodden, 04.04.-20.04.1992.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 8 600–10 800 EUR 7 800–9 700

Gi forhåndsbud