Bohem
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 530+10+10x373+10 mm Motivet: 340x245 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1915-16
Woll 534 I.
Vurdering
NOK 40 000USD 4 300EUR 3 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000