Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Sittende kvinne 1942

Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 42.

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 6 500–8 600EUR 5 800–7 800

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45