Sittende kvinne 1942
Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 42.
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 6 500–8 600EUR 5 800–7 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Olje på plate
81x65
Vurdering