Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Sittende kvinne 1942

Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 42.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 6 500–8 600 EUR 5 800–7 800

Gi forhåndsbud