Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ekeland, Arne (1908-1994)
Ved jernbane

Olje på lerret
90x70
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1963, kat.nr. 34.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 50 000–60 000 USD 5 400–6 500 EUR 4 900–5 800

Gi forhåndsbud