Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Onsager, Søren (1878-1946)
Stilleben 1914

Olje på lerret
49x65,5
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1914
Signert nede t.h.: S.O

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 300 EUR 2 900–3 900

Gi forhåndsbud