Grünewald, Isaac(1889-1946)
Oppstilling med sitroner og bolle
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Grünewald
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 56 000
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Grünewald
Vurdering
Isaac Grünewald er en berømt svensk maler, som regnes blant dem som introduserte modernismen i svensk malerkunst.