Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1960

Blandingsteknikk, lysmål
48,5x63,5
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 60

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000