Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Heramb, Thore (1916-2014)
Terningen 1960

Olje på papir, oppklebet på plate
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 60

Stedet Terningen ligger like vest for Portør, helt ytterst i Kragerøskjærgården mot syd.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 18 000