Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Terningen 1960

Olje på papir, oppklebet på plate
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 60

Stedet Terningen ligger like vest for Portør, helt ytterst i Kragerøskjærgården mot syd.

Vurdering
NOK 18 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00