Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Enger, Erling (1899-1990)
Høstsol Veien 1953

Olje på lerret
50,5x66,5
Signert og datert nede t.h.: EE 53

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 8 000