Enger, Erling(1899-1990)
Høstsol Veien 1953
Olje på lerret
50,5x66,5
Signert og datert nede t.h.: EE 53
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
50,5x66,5
Vurdering
NOK 10 000