Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Müller, Morten (1828-1911)
Fra Voss 1879

Olje på papir, oppklebet på lerret
32,5x58
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Morten -Müller 79. Voss

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering