Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Kvinne og barn ved fossestryk 1879

Olje på lerret
39x67
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 1879.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering