Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Kvinne og barn ved fossestryk 1879

Olje på lerret
39x67
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 1879.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00