Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap 1894

Olje på lerret
37x54
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1894.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000