Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kihle, Harald (1905-1997)
Kløvhest i regnvær, Telemark

Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: H Kihle

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso: "Harald Kihle Klövhest i regnvær Telemark -55".

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 13 000–16 000

Tilslag NOK 10 000