Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Sula

Olje på lerret
20x60
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.: Ørnulf Opdahl 2019 "Sula"

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 28 500