Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Opdahl, Ørnulf (1944-)
Sula

Olje på lerret
20x60
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.: Ørnulf Opdahl 2019 "Sula"

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 500