Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Enger, Erling(1899-1990)
Vinterlandskap 1976

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -76

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00