Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Enger, Erling (1899-1990)
Vinterlandskap 1976

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -76

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000