Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Utenfor Tourrettes sur Loup, Alpes-Maritimes 1952

Gouache på papir, oppklebet til papp
Lysmål: 48x63
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 52

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00