Heramb, Thore(1916-2014)
Utenfor Tourrettes sur Loup, Alpes-Maritimes 1952
Gouache på papir, oppklebet til papp
Lysmål: 48x63
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 52
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00