Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Heramb, Thore (1916-2014)
Utenfor Tourrettes sur Loup, Alpes-Maritimes 1952

Gouache på papir, oppklebet til papp
Lysmål: 48x63
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 52

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering