Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Bagge, Magnus Thulstrup(1825-1894)
Fjordlandskap med hus

Olje på lerret
41x58
Signert nede t.h.: M Bagge

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000