Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Bagge, Magnus Thulstrup (1825-1894)
Fjordlandskap med hus

Olje på lerret
41x58
Signert nede t.h.: M Bagge

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000