Bagge, Magnus Thulstrup(1825-1894)
Fjordlandskap med hus
Olje på lerret
41x58
Signert nede t.h.: M Bagge
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
41x58
Signert nede t.h.: M Bagge
Vurdering